KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14817185

nr 1481 7185

Oidentifierad konstnär. Båtar. Signerad, daterad 2015. Olja på duk, ca 30x41 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

tisdag 23 augusti 2022
kl 03:52:12